Bardzo dobry start zamkowych.

Trzeci mecz z rzędu, wygrany przez zamkowych na wyjeździe . mimo że mamy jeden mecz zaległy z Leśnikiem Margonin, to jest to trzecie zwycięsto podopiecznych Łukasza Mendla .Mecz z Lechitą Kłecko zamkowi przystąpili bez Dawida Wożniaka i Błażeja Lisieckiego,Od początku spotkania sędzia sprzyjał gospodarzą mimo że zawodnicy zamku kilka razy byli brutalnie faulowani to nic ich nie zatrzymało do wywiezienia trzech punktów z Kłecka .Już w 15 min zamkowi mogli wyjść na prowadzenie niestety tego dnia mało skuteczny był Krzysztof Gryszczyński ,lekką przewagę mieli gospodarze którzy zamienili z rzutu wolnego na bramkę . i do przerwy zamkowi przegrywali 1:0 . po zmianie stron trener Łukasz Mendel wprowadził do gry Dawida Poznańskiego nie minęło 13 min a piłka wylądowała w siatce gospodarzy i zrobiło się 1:1  po strzale Dawida Poznańskiego. Zamkowi napierali mocno Kłecko i w 68 min na 2:1 strzelił Dawid Janicki a wynik meczu ustalił Radosław Mazurowski po indywidualnej akcji Dawida Janickiego który został sfaulowany w polu karnym. Za tydzień zamkowi udadzą sie do Połajewa ,mecz odbedzie sie w Sobotę .